Фотогалерея

СВЯТО ОСЕНІ 2021

Шановні батьки!Прийміть щиру подяку за участь у виставці! В цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою. Ви приємно вразили нас творчим підходом до справи. Кожна родина проявила креативність, творчість, неповторність, індивідуальність, використовуючи не тільки дари осені, а й підручні матеріали. В результаті всі композиції-це справжні витвори мистецтва!!!Велика вдячність Вам за небайдужість до життя закладу та виховання і навчання наших дітей.

До Дня здоров’я та Дня туризму 27 вересня пройшов квест “Садочок наш оберігаємо та природу охороняємо”

В рамках ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ І ДНЯ РЯТУВАЛЬНИКА співробітники пожежної служби розповіли дітям про свою нелегку працю та показали  як правильно гасити пожежу.

Нещодавно до дитячого садочка завітала патрульна служба поліції і кожна дитина змогла на хвилиночку стати поліцейським.

Батьки старшої групи №3 “Сонечко” зробили чудовий подарунок дошкільному закладу – висадили 8 канадських кленів! Тепер наш садочок буде ще зеленішим та затишнішим, а дітям в ньому буде ще краще!

Батьки групи №2 “Веселка”своїми силами та своїми коштами відремонтували покрівлю тіньового навісу. Тепер діти мають змогу гуляти в будь-яку погоду в гарних умовах!!! Дякуємо батькам!!!

Барви осені 2020

Наше чарівне, спекотне літо!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *