Фотогалерея

Звикаємо харчуватися правильно.

З Днем Єднання! Любимо свою Батьківщину! Бажаємо жити всім в мирі, щасливо. Всі ми одна велика родина!

14 січня діти старшої групи виконували щедрівки. Всім учасникам дуже сподобалась така традиція.

6 січня 2022 року, дотримуючись традицій, наші діти ходили з колядками, вітали всіх дітей та працівників закладу з Різдвом Христовим!

Сьогодні наших дітей відвідали представники національної поліції, які розповіли дітям правила поведінки вдома, на вулиці та на дорозі. Дуже цікава та змістовна бесіда, діти уважно слухали та відповідали на питання.

Ми завжди раді бачити у себе в садку таких гостей! Дуже дякуємо!

Нещодавно в дитячому садочку пройшло фізкультурне свято присвячене “Дню здоров’я” “Морські пригоди”

СВЯТО ОСЕНІ 2021

Шановні батьки!Прийміть щиру подяку за участь у виставці! В цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою. Ви приємно вразили нас творчим підходом до справи. Кожна родина проявила креативність, творчість, неповторність, індивідуальність, використовуючи не тільки дари осені, а й підручні матеріали. В результаті всі композиції-це справжні витвори мистецтва!!!Велика вдячність Вам за небайдужість до життя закладу та виховання і навчання наших дітей.

До Дня здоров’я та Дня туризму 27 вересня пройшов квест “Садочок наш оберігаємо та природу охороняємо”

В рамках ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ І ДНЯ РЯТУВАЛЬНИКА співробітники пожежної служби розповіли дітям про свою нелегку працю та показали  як правильно гасити пожежу.

Нещодавно до дитячого садочка завітала патрульна служба поліції і кожна дитина змогла на хвилиночку стати поліцейським.

Батьки старшої групи №3 “Сонечко” зробили чудовий подарунок дошкільному закладу – висадили 8 канадських кленів! Тепер наш садочок буде ще зеленішим та затишнішим, а дітям в ньому буде ще краще!

Батьки групи №2 “Веселка”своїми силами та своїми коштами відремонтували покрівлю тіньового навісу. Тепер діти мають змогу гуляти в будь-яку погоду в гарних умовах!!! Дякуємо батькам!!!

Барви осені 2020

Наше чарівне, спекотне літо!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *