Для батьків

Правила для батьків:

  1. Для забезпечення безпеки своєї дитини батьки (законий представник) передає дитину лише особисто в руки вихователя.
  2. Батьки повинні своєчасно повідомляти про зміни номера телефона, місце проживання і місце праці.
  3. Батьки повинні обов`язково підійти до вихователя, який на зміні. Вихователям забороняється віддавати дитину особам, які знаходяться в нетверезому стані, неповнолітнім братам і сестрам, відпускати одних дітей на прохання батьків, віддавати незнайомим особам.
  4. Не давати дитині в ДНЗ жуйку, цукерки, чіпси, сухарики. Слідкувати за тим, щоб у дитини в карманах не було гострих, колючих і ріжучих предметів.
  5. Одяг дитини повинен бути за сезоном. В шафі повинен бути змінний комплект одягу. Обов`язково перевіряйте чистоту речей. Не забувайте забирати прати піжаму.
  6. Взуття повинне бути за розміром, з зафіксованою стопою або п`яткою. Окрема розмова – святковий одяг. Він повинен бути. Приносити його необхідно перед святом. Зачіски не забороняються.
  7. Про неможливість приходу дитини через хворобу або іншої поважної причини необхідно обов’язково повідомити в дитячий сад.
  8. Дитина, що не відвідує садок більше п’яти  днів (за винятком вихідних або святкових днів), повинна мати довідку від лікаря з даними про стан здоров’я дитини із зазначенням діагнозу, тривалості захворювання, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими.
  9. У разі тривалої відсутності в ДНЗ за якихось обставин, необхідно написати заяву на ім’я завідувача ДНЗ про збереження місця за дитиною із зазначенням періоду відсутності дитини або причини. Пам’ятайте, дитина має право на оздоровлення (три літні місяці).
  10.  Вихователь не несе відповідальності за власні речі, іграшки та коштовні прикраси дитини.